Skip to main content

Firma Solentro została założona przez braci Schildfat, Hampusa i Tobiasa na początku 2008 roku. Bracia pojawili się w serialu Dragon´s Den i wywołali spore poruszenie, ponieważ odrzucili inwestycję 200 000 euro oferowaną przez smoki. Dziś Solentro rozszerzyło działalność na cały świat. Aplikacja internetowa jest całkowicie oparta na sieci i bezpłatna. Usługi Solentro są obecnie dostępne w języku szwedzkim, niemieckim, duńskim, norweskim, fińskim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, francuskim oraz angielskim i ma klientów w ponad 30 krajach. Solentro stawia sobie za cel udostępnianie najlepszego i najłatwiejszego sposobu na stworzenie spersonalizowanej książki lub fotoksiążki.

Członkowie zarządu

Peter Jungbeck, prezes zarządu

W 1982 roku Peter Jungbeck założył Euroflorist i był jednym z pionierów w dostawie kwiatów z wykorzystaniem Internetu już w 1995 r. Peter Jungbeck był prezesem firmy od początku aż do swojej rezygnacji we wrześniu 2008 roku. Następnie był członkiem zarządu i drugim co do wielkości właścicielem spółki będącej czołową kwiaciarnią internetową w Europie z obrotem w wysokości prawie 2 miliardów SEK rocznie, aż do sprzedaży całej spółki w grudniu 2021 roku.

Hampus Schildfat, członek zarządu

Posiada tytuł licencjata literatury i filmu z Uniwersytetu w Lund i Uniwersytetu Kalifornijskiego w Santa Barbara. Wcześniej był analitykiem scenariuszy w Spyglass Entertainment w Hollywood przy produkcjach takich jak 27 Dresses (2008). W Szwecji pracował w szwedzkiej branży filmowej z Göta Kanal 2, Rosa-the movie i Arn. Ponadto był kierownikiem projektu i dyrektorem artystycznym w agencji reklamowej, która współpracowała z klientami takimi jak Leaf czy Findus. Lubi jeździć na deskorolce do tego stopnia, że od czasu do czasu łamie mu rękę, a ponadto jest zapalonym surferem. Założyciel i prezes Solentro od 2008 roku.

Tobias Schildfat, członek zarządu

Posiada tytuł magistra w zarządzaniu handlowym ze specjalizacją w zarządzaniu i marketingu z Uniwersytetu w Lund oraz Napier Business School w Edynburgu. Pracował w kilku branżach: jako makler giełdowy w Handelsbanken, jednej z głównych instytucji finansowych w Szwecji, oraz jako dyrektor w Findus, jednej z największych szwedzkich firm spożywczych. Ponadto jest autorem wielu publikacji, a jego książka „Vägen till din första miljon” natychmiast znalazła się na szczycie listy bestsellerów z ponad 100 000 sprzedanymi egzemplarzami. Wizytujący wykładowca marketingu na Uniwersytecie Johna Cabota w Rzymie. Jako nastolatek zakochał się w surfingu i nadal darzy sport wielką pasją. Założyciel i prezes Solentro od 2008 roku.


Jaki rodzaj książki chcesz stworzyć?

Fotoalbum - prosty sposób na zebranie swoich zdjęć i zaprojektowanie własnego fotoalbumu. Pełna swoboda twórcza podczas projektowania własnej książki lub fotoalbumu!
Miękka okładka basic - nasza książka w miękkiej okładce basic odznacza się najwyższą jakością i jest doskonała na przykład dla tych, którzy pragną opublikować własną książkę i chcą wydrukować wiele czarno-białych egzemplarzy!
Proza / Poezja - stwórz własną książkę ze wszystkimi swoimi tekstami! Wystarczy, że zbierzesz całą swoją pracę i zaprojektujesz swoją książkę – stwórz własną książkę!
Książka urodzinowa – wszystko zaczęło się od oryginalnego prezentu urodzinowego dla naszego taty. Poprosiliśmy członków rodziny i przyjaciół, aby opisali jego charakter i razem wymyślili tekst do wpisania w książce urodzinowej – tak powstał niezapomniany prezent. I Ty możesz stworzyć własną książkę urodzinową!
Książka z bloga – niezależnie od tego, o czym prowadzisz bloga, to wspaniałe uczucie móc postawić jego zawartość w formie prawdziwej książki na półce – stwórz własną książkę z bloga!
Książka ślubna - dlaczego masz rozpisywać się w księdze pamiątkowej na weselu, jeśli możesz stworzyć własną, osobistą, a zarazem bardzo profesjonalną książkę ślubną! To popularny prezent na wieczór panieński, kawalerski lub ślub – zaprojektuj własną książkę ślubną!
Książka pamiątkowa - gdy odchodzi bliska nam osoba, pozostają wspomnienia. Stwórz własną książkę pamiątkową. Poproś bliskich o kilka miłych słów na jej temat, zgromadź wspomnienia i zdjęcia. Połącz je w przepiękną książkę pamiątkową.
Moja pierwsza książka – dodaj tekst, wgraj zdjęcia, wybierz design i zbierz wszystko w pięknej książce najwyższej jakości. Wyjątkowa pamiątka dla całej rodziny – stwórz swoją własną książkę już dziś!
Książka kucharska - zbierz swoje przepisy i połącz je w pięknej książce kucharskiej najwyższej jakości!
Projekt szkolny - stwórz unikalną książkę w ramach szkolnego projektu. Stwórz książkę na naszej stronie, wykorzystując dostępne szablony, wzory i czcionki. Możesz również zaprojektować ją w dowolnym edytorze!
Kronika szkolna - poproś swoich kolegów z klasy o wpis i zgromadź wszystkie wspomnienia we własnej kronice szkolnej / książce absolwenta, pamiątce na całe życie! To doskonałe rozwiązanie również na studniówkę.
Książka z okazji przejścia na emeryturę – podaruj prezent, który wzrusza i stanowi pamiątkę na całe życie – piękną książkę pamiątkową z okazji przejścia na emeryturę! Obiecujemy, że każdy, kto odchodzi na emeryturę doceni prezent w postaci fotoksiążki ze spersonalizowanymi życzeniami i zdjęciami od kolegów. Skorzystaj z opcji zaproszenia, aby automatycznie zebrać życzenia i zdjęcia do książki.
Książka na Chrzest - podaruj piękną książkę na chrzest ze spersonalizowanymi życzeniami i zdjęciami. Opisz zabawne zdarzenia i wspomnienia z pierwszych lat życia dziecka – w jego własnej książce na Chrzest!
Nowości
bottom-banner-close